Çadır Alanı (Kişi Başı)

Güzelçamlı Mahallesi Millipark Caddesi No 21 Kuşadası AYDIN

Oylanmadı 0 yorumdan
0/5
0% misafir geri bildirimi.

Açıklama

      Çadır alanımızın denize mesafesi 30-40 metre kadardır. Tesisimizde gölgelik alan olarak ağaçların altı çadır alanı olarak kullanılmaktadır, ancak yoğun sezonlarda çadırların bir kısmı açık alanda kalabilmektedir. 

      Tesiste ortak duş ve tuvalet bulunmaktadır. Etrafınızda konaklayanları rahatsız etmeyecek şekilde mangal yapabilirsiniz.

      Ormanla Denizin birleştiği ve serin havasıyla dağın eteklerinde denize sıfır güzel birda yer alanımız merkezde 200 metre olup 100 metre kamp yanında harika koylarıyla Millipark. Kampın tam arkası soğuk ve şifalı suyu ile ünlü Zeus Mağarası bulunmaktadır. Tesisimiz Kuşadası'na 25 km'nin altında olup Güzelçamlı beldesinde yer almaktadır.

Müsait Odalar

{{room.title}}

{{type.price_html}}
{{total_rooms}}
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
{{total_price_html}}
Total Price: {{total_price_html}}
Pay now {{pay_now_price_html}}
Seçtiğiniz tarihte müsait oda yok. Lütfen aramanızı değiştirin

Facilities

Internet – Wifi

Hotel Service

Havana Lobby bar
Fiesta Restaurant
Hotel transport services
Free luggage deposit
Pets welcome
Tickets

Kurallar

Giriş
12:00AM
Çıkış
11:00AM
Hotel Kuralları
Guarantee Policy
- A valid credit card will be required upon booking; - For credit card reservations, the same card(s) must be presented upon check in at the respective hotels; - Management reserves the right to cancel any reservations without notice if we are notified of any fraud or illegal activities associated with the full payments received.
Çocuk Politikası
-6 yaş ve altı ilk çocuk ücretsiz ikinci çocuk %50 indirimlidir.
İptal Değişiklik Politikası
Öncelikle tesisimizin iptal ve değişiklik politikasını belirleyen en büyük etken bulunduğu konum itibariyle sezonun kısa olması ve az oda sayısına sahip olmamızdan dolayı belirlendiğini belirtmek isteriz. -Tesisi giriş gününüzden 7 gün öncesine kadar ücretsi iptal hakkınız bulunmaktadır. -Rezervasyonunuz tesise giriş tarihinden 7 gün kaladan daha kısa süre önce yapılmışsa tarih değişiklik hakkınız bulunmaktadır. -Yapılan rezervasyonunu değişikliği tesise giriş tarihinden 7 günden az kala bir sürede gerçekleşmişse uygun tarih olması taktirde kişi başı 100 TL fark ödeyerek bir defa geçerli olmak kaydıyla değişiklik gerçekleştirilebilinir.
Geç Çıkış Politikası
-Tesisimizde çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir. Odanın temizlenip havalandırılıp diğer misafirlerimize hazır hale getirilmesi gerekmektedir. -Çıkışınız o gün akşam saatlerine kadar uzatılacaksa odada uygunluk olması durumunda yarım günlük ücret ödeyerek 18:00 da çıkış yapabilirsiniz. -Çıkış saatinde odayı boşalttıktan sonra tesisimizin ortak alanlarından faydalanmaya devam edebilirsiniz.
Tümünü Göster

Konum

Güzelçamlı Mahallesi Millipark Caddesi No 21 Kuşadası AYDIN

Yorumlar

0/5
Oylanmadı
Based on 0 yorum
Excellent
0
Very Good
0
Ortalama
0
Poor
0
Terrible
0
Hiç Yorum Yok
You must log in to write review

Melih Verified

Jul 2021 beri üye

Facilities

Internet – Wifi

Hotel Service

Havana Lobby bar
Fiesta Restaurant
Hotel transport services
Free luggage deposit
Pets welcome
Tickets